Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | ADM3058E |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | CANbus |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Duplex | – |
| Receiver Hysteresis | 150 mV |
| Data Rate | 12Mbps |
| Voltage – Supply | 1.7V ~ 5.5V, 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC-IC |
| Base Product Number | ADM3058 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.