Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | DPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:2 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 480mOhm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 40mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.8V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 30ns, 17ns |
| -3db Bandwidth | 29MHz |
| Charge Injection | 70pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 58pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 200pA (Typ) |
| Crosstalk | -99dB @ 100kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-VQFN Exposed Pad, CSP |
| Supplier Device Package | 16-LFCSP-VQ (4×4) |
| Base Product Number | ADG888 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.