Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Discontinued at Digi-Key |
| Switch Circuit | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 850mOhm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 20mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.8V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 23ns, 8.5ns |
| -3db Bandwidth | 100MHz |
| Charge Injection | 30pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 19.5pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 10pA (Typ) |
| Crosstalk | -73dB @ 100kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-UFQFN, CSP |
| Supplier Device Package | 10-LFCSP-UQ (1.6×1.3) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.