Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SP4T |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 4:1 |
| Number of Circuits | 1 |
| On-State Resistance (Max) | 650mOhm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 40mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.65V ~ 3.6V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 29ns, 6ns |
| -3db Bandwidth | 33MHz |
| Charge Injection | 28pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 24pF, 105pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 2nA |
| Crosstalk | -75dB @ 100kHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-MSOP |
| Base Product Number | ADG804 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.