Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPST |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 15Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 10mOhm (Typ) |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.8V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | ±1.8V ~ 2.5V |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 5.2µs, 180ns |
| -3db Bandwidth | 580MHz |
| Charge Injection | -45pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 11pF, 11pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 50pA |
| Crosstalk | -68dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-WFDFN, CSP |
| Supplier Device Package | 10-LFCSP (3×2) |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.