Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Switch Circuit | SPST – NO |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 1:1 |
| Number of Circuits | 2 |
| On-State Resistance (Max) | 4Ohm |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 300mOhm |
| Voltage – Supply, Single (V+) | 1.8V ~ 5.5V |
| Voltage – Supply, Dual (V±) | – |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 14ns, 6ns (Typ) |
| -3db Bandwidth | 200MHz |
| Charge Injection | 2pC |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 7pF, 7pF |
| Current – Leakage (IS(off)) (Max) | 250pA |
| Crosstalk | -97dB @ 1MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Base Product Number | ADG721 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.