Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | ADC, Energy Measurement |
| Number of Channels | 3 |
| Resolution (Bits) | – |
| Sampling Rate (Per Second) | – |
| Data Interface | I2C, SPI |
| Voltage Supply Source | Single Supply |
| Voltage – Supply | 3.3V ~ 10V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295″, 7.50mm Width) |
| Supplier Device Package | 20-SOIC-IC |
| Base Product Number | ADE7932 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.