Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Number of Bits | 12 |
| Sampling Rate (Per Second) | 10.25G |
| Number of Inputs | 1 |
| Input Type | Single Ended |
| Data Interface | JESD204B |
| Configuration | ADC |
| Ratio – S/H:ADC | – |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Architecture | Pipelined |
| Reference Type | Internal |
| Voltage – Supply, Analog | 0.975V ~ 1.025V |
| Voltage – Supply, Digital | 0.975V ~ 1.025V |
| Features | Simultaneous Sampling |
| Operating Temperature | -20°C ~ 115°C |
| Package / Case | 192-LFBGA Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 192-BGA-ED (12×12) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Base Product Number | AD9213 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.