Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | American Zettler |
| Series | XMC0 |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Coil Voltage | 24VAC |
| Contact Form | SPST-NO (1 Form A) |
| Contact Rating (Current) | 25 A |
| Switching Voltage | 600VAC – Max |
| Features | – |
| Termination Style | Box Lug, Quick Connect – 0.250″ (6.3mm) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 70°C |
| Must Operate Voltage | 19.2 VAC |
| Must Release Voltage | 4.8 VAC |
| Contact Material | Silver Tin Oxide (AgSnO) |
| Coil Power | – |
| Coil Resistance | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.