Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | SICK, Inc. |
| Series | THTS |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100, Pt1000 |
| Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Length – Lead Wire | – |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Connector |
| Length – Protective Tube | 50mm |
| Diameter – Protective Tube | 6mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.