Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nanmac |
| Series | A4A |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Element Type | J – Type |
| Temperature Range | 0°C ~ 750°C |
| Length – Lead Wire | 36.000″ (914.40mm) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
SELF ADHESIVE T/C J,36″L,10/PACK
Fiyat:$328,54
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nanmac |
| Series | A4A |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Element Type | J – Type |
| Temperature Range | 0°C ~ 750°C |
| Length – Lead Wire | 36.000″ (914.40mm) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.