Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Probes Unlimited, Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100 |
| Temperature Range | -30°C ~ 200°C |
| Length – Lead Wire | 2.000″ (50.80mm) |
| Conductor Type | 3 Conductor System |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 1.041m |
| Diameter – Protective Tube | 6.35mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.