Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Autonics |
| Series | PSQ |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Pressure Type | Compound |
| Operating Pressure | -0.01PSI ~ 14.5PSI (-0.1kPa ~ 100kPa) |
| Output Type | Analog Current/Voltage, NPN – Open Collector, PNP – Open Collector |
| Output | 4 ~ 20 mA, 1V ~ 5V |
| Accuracy | ±1% |
| Voltage – Supply | 12V ~ 24V |
| Port Size | Male – 1/8″ (3.18mm) RC |
| Port Style | Threaded |
| Features | – |
| Termination Style | Cable Leads |
| Maximum Pressure | 29.01PSI (200kPa) |
| Operating Temperature | -10°C ~ 50°C (TA) |
| Package / Case | Module Box with Display |
| Supplier Device Package | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.