Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Amphenol All Sensors Corporation |
| Series | ELV |
| Packaging | Tray |
| Part Status | Active |
| Pressure Type | Differential |
| Operating Pressure | -0.29PSI ~ 0.36PSI (-2kPa ~ 2.5kPa) |
| Output Type | I2C |
| Output | 14 b |
| Accuracy | ±0.25% |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Port Size | Male – 0.06″ (1.6mm) Tube, Dual |
| Port Style | Barbed |
| Features | Temperature Compensated |
| Termination Style | PC Pin |
| Maximum Pressure | 12.62PSI (87kPa) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 4-SIP, Dual Ports, Same Side |
| Supplier Device Package | – |
| Base Product Number | ELVH-L10D |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.