Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Series | AWM700 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensing Range | 0 ~ 300 SLPM |
| Flow Sensor Type | Air |
| Voltage – Input | 9V ~ 15V |
| Port Size | Male, 0.8661″ (22mm) |
| Switch Function/Rating | – |
| Material – Body | – |
| Operating Temperature | 5°C ~ 60°C |
| Base Product Number | AWM730 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.