Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Obsolete |
| Translator Type | Voltage Level |
| Channel Type | Bidirectional |
| Number of Circuits | 1 |
| Channels per Circuit | 2 |
| Voltage – VCCA | 0.9 V ~ 4.5 V |
| Voltage – VCCB | 0.9 V ~ 4.5 V |
| Input Signal | – |
| Output Signal | – |
| Output Type | Tri-State, Non-Inverted |
| Data Rate | 100Mbps |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Features | Auto-Direction Sensing, Power-Off Protection |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118″, 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Base Product Number | NLSX5012 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.