Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | PROFET® |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Switch Type | General Purpose |
| Number of Outputs | 2 |
| Ratio – Input:Output | 1:1 |
| Output Configuration | High Side |
| Output Type | N-Channel |
| Interface | Logic |
| Voltage – Load | 2.7V ~ 28V |
| Voltage – Supply (Vcc/Vdd) | 2.7V ~ 28V |
| Current – Output (Max) | – |
| Rds On (Typ) | 50mOhm |
| Input Type | Non-Inverting |
| Features | – |
| Fault Protection | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Short Circuit, UVLO |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | PG-TSDSO-14-22 |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.154″, 3.90mm Width) Exposed Pad |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.