Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Part Status | Not For New Designs |
| Motor Type – Stepper | Bipolar |
| Motor Type – AC, DC | Brushed DC |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (4) |
| Interface | Parallel |
| Technology | DMOS |
| Step Resolution | 1, 1/2, 1/4 |
| Applications | Camera, Printer |
| Current – Output | 1.2A |
| Voltage – Supply | 19V ~ 28V |
| Voltage – Load | – |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-VSSOP (0.173″, 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 28-HTSSOP-B |
| Base Product Number | BD63874 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.