Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Asahi Kasei Microdevices/AKM |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Obsolete |
| Motor Type – Stepper | – |
| Motor Type – AC, DC | – |
| Function | Driver – Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Output Configuration | Half Bridge (2) |
| Interface | Logic |
| Technology | DMOS |
| Step Resolution | – |
| Applications | General Purpose |
| Current – Output | 1.1A |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 5.5V |
| Voltage – Load | 2V ~ 9V |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-UFBGA, WLCSP |
| Supplier Device Package | 16-WLCSP (1.96×1.96) |
| Base Product Number | AP1019 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.