Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Eaton – Bussmann Electrical Division |
| Series | Quik-Spec™ |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Fuse Cover |
| Voltage | 10V |
| Current | 60A |
FUSE COVER 10V 60A
Fiyat:$1.658,77
Stokta yok
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Eaton – Bussmann Electrical Division |
| Series | Quik-Spec™ |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Type | Fuse Cover |
| Voltage | 10V |
| Current | 60A |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.