Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Broadcom Limited |
| Series | R²Coupler™ |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 2 |
| Voltage – Isolation | 5000Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | 32% @ 10mA |
| Current Transfer Ratio (Max) | 100% @ 10mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | 150ns, 500ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | – |
| Input Type | DC |
| Output Type | Transistor |
| Voltage – Output (Max) | 20V |
| Current – Output / Channel | 8mA |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.55V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 20 mA |
| Vce Saturation (Max) | – |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.268″, 6.81mm Width) |
| Supplier Device Package | 8-SO Stretched |
| Base Product Number | ACPL-K44 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.