Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Broadcom Limited |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Voltage – Isolation | 5000Vrms |
| Current Transfer Ratio (Min) | 0.25% @ 10mA |
| Current Transfer Ratio (Max) | 0.75% @ 10mA |
| Turn On / Turn Off Time (Typ) | – |
| Rise / Fall Time (Typ) | – |
| Input Type | DC |
| Output Type | Photovoltaic, Linearized |
| Voltage – Output (Max) | – |
| Current – Output / Channel | – |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.6V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 25 mA |
| Vce Saturation (Max) | – |
| Operating Temperature | -55°C ~ 100°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SMD, Gull Wing |
| Supplier Device Package | 8-DIP Gull Wing |
| Base Product Number | HCNR200 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.