Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Broadcom Limited |
| Series | R²Coupler™ |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Number of Channels | 1 |
| Inputs – Side 1/Side 2 | 1/0 |
| Voltage – Isolation | 4000Vrms |
| Common Mode Transient Immunity (Min) | 15kV/µs |
| Input Type | DC |
| Output Type | Open Collector, Schottky Clamped |
| Current – Output / Channel | 15 mA |
| Data Rate | – |
| Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) | 550ns, 550ns |
| Rise / Fall Time (Typ) | – |
| Voltage – Forward (Vf) (Typ) | 1.5V |
| Current – DC Forward (If) (Max) | 20mA |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 30V |
| Grade | Automotive |
| Qualification | AEC-Q100 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 6-SOIC (0.173″, 4.40mm Width), 5 Leads |
| Supplier Device Package | 5-SO |
| Base Product Number | ACPL-M46 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.