Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Microchip Technology |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 400 V |
| Tolerance | ±5% |
| Power – Max | 5 W |
| Impedance (Max) (Zzt) | 1800 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 5 µA @ 304 V |
| Operating Temperature | -65°C ~ 175°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | B, Axial |
| Supplier Device Package | B, Axial |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.