Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Rohm Semiconductor |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Voltage – Zener (Nom) (Vz) | 3.3 V |
| Tolerance | – |
| Power – Max | 500 mW |
| Impedance (Max) (Zzt) | 70 Ohms |
| Current – Reverse Leakage @ Vr | 20 µA @ 1 V |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 2-SMD, Flat Leads |
| Supplier Device Package | TUMD2M |
| Base Product Number | TFZVTR3.3 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.