Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Infineon Technologies |
| Series | TLE |
| Packaging | Cut Tape (CT), Tape & Box (TB) |
| Part Status | Active |
| Function | Special Purpose |
| Technology | Hall Effect |
| Polarization | North Pole, South Pole |
| Sensing Range | – |
| Test Condition | – |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 20V |
| Current – Supply (Max) | 16.8mA |
| Current – Output (Max) | – |
| Output Type | Current Source |
| Features | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Supplier Device Package | PG-SSO-2-53 |
| Package / Case | 2-SIP, SSO-2-53 |
| Base Product Number | TLE4941 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.