Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Melexis Technologies NV |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Function | Latch |
| Technology | Hall Effect |
| Polarization | South Pole |
| Sensing Range | 3mT Trip, -3mT Release |
| Test Condition | -40°C ~ 150°C |
| Voltage – Supply | 2.7V ~ 24V |
| Current – Supply (Max) | 4.5mA |
| Current – Output (Max) | 20mA |
| Output Type | Open Drain |
| Features | Temperature Compensated |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | TSOT-23-3 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Base Product Number | MLX92215 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.