Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Melexis Technologies NV |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Function | Unipolar Switch |
| Technology | Hall Effect |
| Polarization | North Pole |
| Sensing Range | 15mT Trip, 3.5mT Release |
| Test Condition | 25°C |
| Voltage – Supply | 3.5V ~ 24V |
| Current – Supply (Max) | 5mA |
| Current – Output (Max) | 50mA |
| Output Type | Open Drain |
| Features | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TA) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | TSOT-23-3 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Base Product Number | US5781 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.