Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Function | Unipolar Switch |
| Technology | Magnetoresistive |
| Polarization | South Pole |
| Sensing Range | 2.5mT Trip, 0.5mT Release |
| Test Condition | 25°C |
| Voltage – Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Current – Supply (Max) | 200nA (Typ) |
| Current – Output (Max) | 20mA |
| Output Type | Open Drain |
| Features | Temperature Compensated |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.