Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Murata Electronics |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Function | Latch |
| Technology | Magnetoresistive |
| Polarization | North Pole, South Pole |
| Sensing Range | 2.5mT Trip, 0.5mT Release |
| Test Condition | 25°C |
| Voltage – Supply | 1.6V ~ 3.5V |
| Current – Supply (Max) | 12µA |
| Current – Output (Max) | – |
| Output Type | Digital |
| Features | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Supplier Device Package | 3-MM |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Base Product Number | MRMS2 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.