Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Melexis Technologies NV |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Technology | Hall Effect |
| Axis | Single |
| Output Type | Analog Voltage |
| Sensing Range | – |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Current – Supply (Max) | 9mA |
| Current – Output (Max) | 1.25mA |
| Resolution | – |
| Bandwidth | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Features | Programmable, Temperature Compensated |
| Supplier Device Package | 4-SIP |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 4-SSIP Module |
| Base Product Number | MLX90251 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.