Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Type | Transceiver |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |
| Duplex | Half |
| Receiver Hysteresis | 70 mV |
| Data Rate | 250kbps |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 28-DIP (0.600″, 15.24mm) |
| Supplier Device Package | 28-PDIP |
| Base Product Number | MAX1480 |










Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.