Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Type | Low Pass |
| Filter Order | 2nd |
| Technology | RC (Pi) |
| Number of Channels | 2 |
| Center / Cutoff Frequency | – |
| Attenuation Value | – |
| Resistance – Channel (Ohms) | 22 |
| Values | R = 22Ohms, C = 42pF (Total) |
| ESD Protection | Yes |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Applications | USB |
| Voltage – Rated | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOT-563, SOT-666 |
| Size / Dimension | 0.063″ L x 0.047″ W (1.60mm x 1.20mm) |
| Height | 0.024″ (0.60mm) |
| Base Product Number | NUF2042 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.