Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Traco Power |
| Series | – |
| Packaging | Tube |
| Part Status | Active |
| Filter Type | – |
| Number of Lines | 2 |
| Inductance @ Frequency | 450 µH @ 100 kHz |
| Current Rating (Max) | 5.2A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 25mOhm |
| Voltage Rating – DC | 500V |
| Voltage Rating – AC | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Through Hole |
| Height (Max) | 0.386″ (9.80mm) |
| Package / Case | Horizontal, 4 PC Pin |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.