Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Laird-Signal Integrity Products |
| Series | CM |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 6 |
| Impedance @ Frequency | 150 Ohms @ 100 MHz |
| Current Rating (Max) | 5A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 20mOhm |
| Voltage Rating – DC | – |
| Voltage Rating – AC | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.385″ L x 0.265″ W (9.78mm x 6.73mm) |
| Height (Max) | 0.331″ (8.40mm) |
| Package / Case | Vertical, 12 Flat Lead |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.