Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Laird-Signal Integrity Products |
| Series | CM |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 2 |
| Impedance @ Frequency | 170 Ohms @ 100 MHz |
| Current Rating (Max) | 10A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 10mOhm |
| Voltage Rating – DC | 285V |
| Voltage Rating – AC | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.448″ L x 0.248″ W (11.38mm x 6.30mm) |
| Height (Max) | 0.400″ (10.16mm) |
| Package / Case | Vertical, 4 Flat Lead |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.