Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Sumida America Components Inc. |
| Series | CPFC |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | Power Line |
| Number of Lines | 2 |
| Impedance @ Frequency | 200 Ohms @ 20 MHz |
| Current Rating (Max) | 2A |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 120mOhm (Typ) |
| Voltage Rating – DC | – |
| Voltage Rating – AC | – |
| Operating Temperature | – |
| Ratings | – |
| Approval Agency | – |
| Features | – |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.374″ L x 0.224″ W (9.50mm x 5.70mm) |
| Height (Max) | 0.200″ (5.08mm) |
| Package / Case | Vertical, 4 Gull Wing |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.