Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Semtech Corporation |
| Series | EMIClamp® |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Filter Type | – |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | – |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 1.8Ohm |
| Voltage Rating – DC | – |
| Voltage Rating – AC | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Approval Agency | – |
| Features | TVS Diode ESD Protection |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.075″ L x 0.067″ W (1.90mm x 1.70mm) |
| Height (Max) | 0.024″ (0.60mm) |
| Package / Case | 5-UFDFN |
| Base Product Number | ECLAMP8052 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.