Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | B+B Thermo-Technik GmbH |
| Series | – |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100 |
| Temperature Range | -50°C ~ 260°C |
| Length – Lead Wire | 9.843′ (3m) |
| Conductor Type | Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 100mm |
| Diameter – Protective Tube | 4mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.