Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Monnit Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | -100°C ~ 400°C |
| Length – Lead Wire | 72″ (1.83m) |
| Conductor Type | – |
| Terminal Type | – |
| Base Product Number | MNS2 |
ALTA INDUSTRIAL WIRELESS THERMOC
Fiyat:$279,44
10 adet stokta
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Monnit Corporation |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | -100°C ~ 400°C |
| Length – Lead Wire | 72″ (1.83m) |
| Conductor Type | – |
| Terminal Type | – |
| Base Product Number | MNS2 |
Bu alan güncellenecektir.
Bu alan güncellenecektir.

Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.