Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Nanmac |
| Series | A8A |
| Packaging | Box |
| Part Status | Active |
| Element Type | K – Type |
| Temperature Range | 0 ~ 1100°C |
| Length – Lead Wire | 6.000″ (152.40mm) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Male Mono Plug, 3.5mm |
| Length – Protective Tube | – |
| Diameter – Protective Tube | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.