Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | JUMO Process Control, Inc. |
| Series | – |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt100 |
| Temperature Range | -50°C ~ 180°C |
| Length – Lead Wire | 98.425″ (2500.00mm) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 50mm |
| Diameter – Protective Tube | 6mm |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.