Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Series | – |
| Packaging | Box |
| Part Status | Obsolete |
| Element Type | J – Type |
| Temperature Range | 0°C ~ 750°C |
| Length – Lead Wire | 35.98″ (914mm) |
| Conductor Type | Non-Grounded |
| Terminal Type | Exposed Lead Wires |
| Length – Protective Tube | 76.2mm |
| Diameter – Protective Tube | 3.18mm |
| Base Product Number | 2000 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.