Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TEWA Sensors LLC |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Element Type | Pt1000 |
| Temperature Range | -100°C ~ 150°C |
| Length – Lead Wire | 72″ (1.83m) |
| Conductor Type | – |
| Terminal Type | Male Mono Plug, 3.5mm |
| Length – Protective Tube | – |
| Diameter – Protective Tube | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.