Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | onsemi |
| Series | – |
| Packaging | Tape & Reel (TR), Cut Tape (CT), Digi-Reel® |
| Part Status | Active |
| Sensor Type | Digital, Local |
| Sensing Temperature – Local | -20°C ~ 125°C |
| Sensing Temperature – Remote | – |
| Output Type | I2C/SMBus |
| Voltage – Supply | 3.3V |
| Resolution | 12 b |
| Features | Output Switch, Programmable Limit, Programmable Resolution, Standby Mode |
| Accuracy – Highest (Lowest) | ±1°C (±3°C) |
| Test Condition | 75°C ~ 95°C (-20°C ~ 125°C) |
| Operating Temperature | -45°C ~ 130°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Supplier Device Package | 8-TDFN (2×3) |
| Base Product Number | CAT34 |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.