Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Diwell Electronics |
| Series | – |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Sensor Type | Digital, Infrared (IR) |
| Sensing Temperature – Local | -20°C ~ 80°C |
| Sensing Temperature – Remote | – |
| Output Type | UART |
| Voltage – Supply | 4.5V ~ 9V |
| Resolution | 0.1°C |
| Features | – |
| Accuracy – Highest (Lowest) | ±3°C |
| Test Condition | – |
| Operating Temperature | -20°C ~ 80°C |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Package / Case | Module |
| Supplier Device Package | – |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.