Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Series | II |
| Packaging | Bag |
| Part Status | Active |
| Resistance in Ohms @ 25°C | 2.252k |
| Resistance Tolerance | ±0.1°C |
| B Value Tolerance | ±0.5% |
| B0/50 | – |
| B25/50 | – |
| B25/75 | – |
| B25/85 | 3976K |
| B25/100 | – |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Length – Lead Wire | – |
| Mounting Type | Free Hanging |
| Package / Case | Bead |
| Base Product Number | GA2.2K |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.