Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Kacon |
| Series | K16 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Type | Standard, Illuminated |
| Circuit | DPDT |
| Switch Function | On-Mom |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC/DC) |
| Voltage Rating – AC | 250 V |
| Voltage Rating – DC | 110 V |
| Actuator Type | Rectangular, Button |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.