Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Mfr | Littelfuse Inc. |
| Series | ATOF® |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Fuse Type | Automotive |
| Current Rating (Amps) | 20 A |
| Voltage Rating – DC | 32 V |
| Response Time | Fast Blow |
| Package / Case | Blade, ATO/ATC |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 1kA |
| Melting I²t | 520.0 |
| Approval Agency | UL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Color | Yellow |
| Size / Dimension | 0.752″ L x 0.201″ W x 0.484″ H (19.10mm x 5.10mm x 12.30mm) |
| DC Cold Resistance | 0.00338 Ohms |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.