Açıklama
| ÖZELLİK | AÇIKLAMA |
|---|---|
| Manufacturer | Omega |
| Series | KT011 |
| Packaging | Bulk |
| Part Status | Active |
| Circuit | SPST-NO |
| Switching Temperature | 176°F (80°C) |
| Reset Temperature | – |
| Current Rating – AC | 2A (250V), 2A (120V), 10A (250V), 15A (120V) |
| Current Rating – DC | – |
| Tolerance | ±7.2°F (±4°C) |
| Switching Cycles | 100K |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Package / Case | Module |











Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.